ARCHITEKCI WNĘTRZ

Zapraszamy do współpracy architektów i dekoratorów wnętrz. Ofertę kierujemy do osób/firm zajmujących się projektowaniem mieszkań, domów, biur, rezydencji, powierzchni komercyjnych. Zapewniamy pełne zaangażowanie we współpracę mające na celu przyniesienie obopólnych korzyści. Gwarantujemy terminowość oraz pełne wsparcie techniczne i materiałowe. Osobą współpracującym,  zapewniamy idealne miejsce do spotkań, w specjalnie przygotowanym SHOWROOMIE w Naszym Salonie, gdzie będą Państwo mogli spotkać się ze swoimi klientami, mając pod ręką dużą ilość próbników oraz wsparcie techniczne ze strony naszych specjalistów.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy firmą która nie boi się nowych wyzwań. Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych rozwiązań. Dajemy wsparcie każdemu projektantowi i dekoratorowi wnętrz, który rozumie i akceptuje potrzebę tworzenia pięknych i funkcjonalnych projektów.

Na każdym etapie współpracy, służymy swoją pomocą. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Jeżeli dla Państwa nadrzędnym celem jest pełne zadowolenie klientów, zachęcamy do skontaktowania się z nami i umówienia na spotkanie z naszym przedstawicielem

wspolpraca

Zapraszamy do współpracy